Infrapunalämpömittari 805I 805i
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kompakti mittauslaite, optimoitu älypuhelimille. Kaikki mitatut arvot siirretään suoraan maksuttomaan testo Smart Probes -sovellukseen (järjestelmävaatimukset: iOS 8.3 tai Android 4.3 tai uudempi / Bluetooth® 4.0), ja ne voidaan lukea mobiililaitteella, tallentaa ja lähettää sen jälkeen suoraan sähköpostitse.
- Näyttö jopa 6 Smart Probe -anturille samanaikaisesti.
- Mitattujen arvojen langaton luku mobiililaitteessa.
- Mitattujen arvojen muutokset näytetään kaaviona tai taulukkona.
- Mitta-arvojen raportteihin voidaan liittää valokuvia.
Infrapunalämpömittari älypuhelinohjauksella. Kosketukseton infrapunamittaus pintalämpötilalle. Mittausalueen merkintä erittäin selkeällä 6-pisteen laserkehällä. Emissiokertoimen helppo valinta mukana toimitettavan materiaaliluettelon avulla. Kuvadokumentointi mitta-arvoineen ja mittausalueen merkintöineen.
Toimitussisältö
Sis. 4 paristoa nro 081561, koko LR3, sekä kalibrointipöytäkirja.
Huomautus
Lisää SmartProbes-laitteita (lämpömittari, puristusholkkilämpömittari, paine-eromittari ja korkeapainemittari) saatavissa pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lämpömittari |
|---|---|
| Mittausalue | −30–250 °C |
| Optiikka | 10 : 1 |
| Leveys | 36 mm |
| Pituus | 145 mm |
| Paino | 97 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 25 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474182805I |
|---|---|
| EAN | 4029547014338 |