Lämpötila- ja virtausmittari 405i
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti mittauslaite, optimoitu älypuhelimille. Kaikki mitatut arvot siirretään suoraan maksuttomaan testo Smart Probes -sovellukseen (järjestelmävaatimukset: iOS 8.3 tai Android 4.3 tai uudempi / Bluetooth® 4.0) ja ne voidaan lukea mobiililaitteella, tallentaa ja lähettää sitten suoraan sähköpostitse.
- Enintään 6 Smart Probe -anturin samanaikainen näyttö.
- Mitattujen arvojen langaton lukeminen mobiililaitteella.
- Mitattujen arvojen muutokset esitetään kaaviona tai taulukkona.
- Mittaustulospöytäkirjoja voidaan täydentää valokuvilla.
Termo-anemometri älypuhelinohjauksella.
Toimitussisältö
Sisältää 4 paristoa nro 081561, koko LR3, sekä kalibrointipöytäkirjan.
Huomautus
Lisää SmartProbes-antureita (lämpömittari, puristusholkkilämpömittari, differentiaalipainemittari ja korkeapaineen mittari) on saatavilla pyynnöstä.
Rakenne
Ilman nopeuden, tilavuusvirtauksen ja lämpötilan mittaus. Kanavan poikkileikkauksen mittojen ja geometrian helppo määritys ilmavirran määrittämistä varten. Teleskooppiputki ulosvedettävissä 400 mm:iin asti.
Rakenne
Kompakti mittalaite, optimoitu älypuhelimille. Kaikki mitatut arvot siirretään suoraan maksuttomaan testo Smart Probes -sovellukseen (järjestelmävaatimukset: iOS 8.3 tai Android 4.3 tai uudempi/Bluetooth® 4.0) ja ne voidaan lukea mobiililaitteella, tallentaa ja lähettää sitten suoraan sähköpostitse.
- Enintään 6 Smart Probes -mittapään näyttö samanaikaisesti.
- Mitta-arvojen langaton luku mobiililaitteessa.
- Mitta-arvojen muutokset esitetään kaaviona tai taulukkona.
- Mittaustulosten pöytäkirjaan voidaan liittää valokuvia.
Termo-anemometri älypuhelinohjauksella.
Toimitussisältö
Sisältää 4 paristoa nro 081561, koko LR3, sekä kalibrointipöytäkirjan.
Huomautus
Lisää SmartProbes-mittapäitä (lämpömittari, puristusliitäntälämpömittari, paine-eromittari ja korkeapainemittari) saatavissa pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
|---|---|
| Pituus | 200 mm |
| Ilmanopeuden mittausalue | 0–30 m/s |
| Lämpötilan mittausalue | -20 - 60 °C |
| Leveys | 30 mm |
| Korkeus | 41 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474186405I |
|---|---|
| EAN | 4029547014260 |