Lämpötila- ja kosteusmittari 605i
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti mittalaite, optimoitu älypuhelimille. Kaikki mitatut arvot siirretään suoraan maksuttomaan testo Smart Probes -sovellukseen (järjestelmävaatimukset: iOS 8.3 tai Android 4.3 tai uudempi / Bluetooth® 4.0) ja ne voidaan lukea mobiililaitteella, tallentaa ja lähettää sen jälkeen suoraan sähköpostitse.
- Näyttää jopa 6 Smart Probes -mittapäätä samanaikaisesti.
- Mitta-arvojen langaton luku mobiililaitteella.
- Mitta-arvojen muutokset näytetään kaaviona tai taulukkona.
- Mitta-arvoprotokollia voidaan täydentää valokuvilla.
Termohygrometri älypuhelinohjauksella. Ilmankosteuden ja lämpötilan mittaus tiloissa ja kanavissa. Kastepisteen ja märkälämpötilan automaattinen laskenta. Käännettävä 0°, 45°, 90°.
Toimitussisältö
Sis. 4 paristoa nro 081561, koko LR3, sekä kalibrointipöytäkirja.
Huomautus
Lisää SmartProbes-mittapäitä (lämpömittari, puristusanturilämpömittari, paine-eromittari ja korkeapainemittari) saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Leveys | 30 mm |
|---|---|
| Pituus | 220 mm |
| Paino | 86 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 24 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR3 |
| Kosteuden mittausalue | 0–100 % |
| Lämpötilan mittausalue | −20–60 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474184605I |
|---|---|
| EAN | 4029547022524 |