Kitkapora vakio (laipalla) Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX ER -kiristysholkit nro 308964.
ER-istukka-avain nro 309680.
HOLEX rullakierretappi nro 139130 tai nro 139180.
Rakenne
Esireiän muodostus ohutseinämäisiin materiaaleihin kitkalämmön avulla erittäin lyhyessä ajassa. Voidaan käyttää CNC- ja NC-porakoneissa sekä pylväsporakoneissa.
Vakio tai pitkä; laipalla tai ilman laippaa.
Kitkapora vakio (laipalla).
Käyttötiedot
Sopii teräkselle, ruostumattomalle teräkselle, alumiinille, kuparille, messingille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kitkaporat |
|---|---|
| Suositeltu käyttöteho | 0.7 kW |
| Suositeltu kierrosluku | 3000 min-1 |
| Keskiöreiän ⌀ | 2.7 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
| Materiaalin paksuus | 0.7–2.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 080751 |
|---|---|
| EAN | 4069515008600 |