HOLEX Pro Form konekierremuovaustappi ilman voitelu-uria 6HX TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
DIN 2174 (≈ DIN 371 ≤ M10; ≈ DIN 376 ≥ M12).
Koko M1–M1,4 – toleranssiluokka: ISO 1X / 4HX.
HOLEX Pro Form: Tehokas kierremuovaustappi käytettäväksi laajassa materiaalivalikoimassa.
- HSS-E-PM-materiaali suureen kulutuskestävyyteen.
- Huippuluokan ja optimoitu HIPIMS TiN -pinnoite.
Käyttötiedot
N
20
N
20
P
27
P
25
P
25
P
10
M
8
N
20
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi, h9 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierrestandardi | DIN 13 |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Nousuvaihe | C - 3 |
| Tuotetyyppi | Kierremuovaustappi |
| Leikkausmateriaali | HSS E PM |
| Normi | DIN 2174 |
| Toleranssiluokka | ISO 1X 4HX |
| Sarja | Pro Form; Pro Form; Pro Form |
| Kierteen ⌀ | 1 mm |
| Kierteen nousu | 0.25 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Lastu-urien lukumäärä | 1 |
| Viistekulma | 9 astetta |
| Varren halkaisija ds | 2.5 mm |
| Varren neliö □ | 2.1 mm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ydinreiän halkaisijan ohjearvo | 0,9 mm |
| Toleranssiluokka | ISO 1X 4HX |
| Kierresyvyys | 1.5 mm |
| Kierrekoko | M1 |
| Sarja | Pro Form; Pro Form; Pro Form |
| Sarja | Pro Form; Pro Form; Pro Form |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 139130 |
|---|---|
| EAN | 4069515003193 |