Friktiopora vakiomalli (kauluksella), pitkä Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX ER -holkkeihin nro 308964.
ER-istukka-avain nro 309680.
HOLEX muovaava kierretappi nro 139130 tai nro 139180.
Rakenne
Esireikien muodostus ohutseinäisiin materiaaleihin kitkalämmön avulla erittäin lyhyessä ajassa. Voidaan käyttää CNC- ja NC-porakoneissa sekä pylväsporakoneissa.
Friktiopora vakiomalli (kauluksella), ruostumattomien materiaalien työstöön.
Vakiomalli tai pitkä; kauluksella tai ilman kaulusta.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva ruostumattomalle teräkselle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kitkaporat |
|---|---|
| Suositeltu käyttöteho | 1,3 kW |
| Suositeltu kierrosluku | 2500 min-1 |
| Keskiöreiän ⌀ | 5,4 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Materiaalin paksuus | 0,7–3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 080756 |
|---|---|
| EAN | 4069515008884 |