Kitkapora vakio (kauluksella) Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX ER -kiristysholkeille nro 308964.
ER-istukka-avaimelle nro 309680.
HOLEX-rullakierretapille nro 139130 tai nro 139180.
Rakenne
Vakio tai pitkä; kauluksella tai ilman kaulusta.
Ohutseinäisiin materiaaleihin tehtävien ydinsreikien muodostus kitkalämmön avulla erittäin lyhyessä ajassa. Voidaan käyttää CNC- ja NC-porakoneissa sekä pylväsporakoneissa.
Kitkapora vakio (kauluksella), käytettäväksi ruostumattomissa materiaaleissa.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva ruostumattomalle teräkselle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kitkaporat |
|---|---|
| Suositeltu käyttöteho | 1.5 kW |
| Suositeltu kierrosluku | 2300 min-1 |
| Keskiöreiän ⌀ | 7.4 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Materiaalin paksuus | 0.7 - 1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 080752 |
|---|---|
| EAN | 4069515008693 |