Kitkapora tasainen (ilman kaulusta) Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX ER -kiristysholkit nro 308964.
ER-istukan avain nro 309680.
HOLEX muovaava kierretappi nro 139130 tai nro 139180.
Malli
Ydinreiän muodostus ohutseinäisiin materiaaleihin kitkalämmön avulla hyvin lyhyessä ajassa. Voidaan käyttää CNC- ja NC-porakoneissa sekä pylväsporakoneissa.
Tasainen kitkapora (ilman kaulusta), käytettäväksi ruostumattomissa materiaaleissa.
Vakio tai pitkä; kauluksella tai ilman kaulusta.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva ruostumattomalle teräkselle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kitkaporat |
|---|---|
| Kierteelle M | M8 |
| Suositeltu käyttöteho | 1.5 kW |
| Suositeltu kierrosluku | 2300 min-1 |
| Keskiöreiän ⌀ | 7.4 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Materiaalin paksuus | 0.7 - 1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 080754 |
|---|---|
| EAN | 4069515008792 |