Kovametallinen monikäyttöpora pitkä mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kauttaaltaan timanttihiottu kovametalliterä, erittäin terävä ja kova teräosa. Patentoitu 4-kertainen profiili, nopea purunpoisto.
Käyttö
Tarkka laattojen, seinärakenteiden, betonin, metallin, puun ja muovien vakioporaus.
Ohje
Huomio: käytä porakonetta ilman iskua!
Tekniset tiedot
| Poran ⌀ | 6 mm |
|---|---|
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Käyttö iskulla / ilman iskua | ei iskuporausta |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi |
| Kokonaispituus | 400 mm |
| ⌀ | 6 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Työpituus | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 787045 |
|---|---|
| EAN | 9002741045921 |