GARANT Softcut HSI -viistejyrsin 45° 53,9 mm 53,9 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräpalalle SO.T1205.
Käyttötiedot
Soveltuu etu- ja takaviisteytykseen.
Huomautus
Käytä GARANT-momenttiruuvainta TQ nro 211750, koko 3,0 terällä nro 674252, koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° porareiällä |
| Varren malli | reiällä; reiällä; reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Kokonaispituus ltot | 65 mm |
| Sopivat kääntöterät | SO.T 120504 PDER; SO.T 120504 PDER; SO.T 120504 PDER |
| Sopivat kääntöterät | SO.T 120504 PDER; SO.T 120504 PDER; SO.T 120504 PDER |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 9 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Mahdollinen viisteen leveys h | 15 mm |
| Suurin ⌀ d1 | 85 mm |
| Pienin ⌀ d | 53.9 mm |
| Mahdollinen viisteleveys l | 22 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 3 |
| Sarja | Softcut®; Softcut®; Softcut® |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Varren tyyppi | reiällä; reiällä; reiällä |
| Varren mitat | 27; 27; 27 |
| Sarja | Softcut®; Softcut®; Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21485153,9 |
|---|---|
| EAN | 4062406359706 |