GARANT Softcut HSI 32/2 mm 32/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hyvä tasapaino yksilöllisen työkalgeometrian ansiosta. Erittäin vakaa vaihtoterärakenne optimaalista syöttöä varten. Vaihtoterä kiinnitetään erikoisruuvilla, jolla on korkea leikkauslujuus.
Käyttötiedot
Erinomainen pinnanlaatu. Jyrsintä ilman purseita.
Huomautus
Tarkkoja 90° kulmia varten valitse ap = 8 mm.
Jotta kaikki 4 leikkuusärmää voidaan käyttää, vaihtoterä on aina käännettävä ilmoitettuun suuntaan (vastapäivään).
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | kierteellä |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Kokonaispituus ltot | 42 mm |
| Sopivat kääntöterät | SO.. 1205.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 10 mm |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Vapaa pituus | 42 mm |
| Kiinnityskierre m | M16 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219833 (15IP; 3,0 Nm) |
| ⌀ d2 | 28.7 mm |
| ⌀ d1 h6 | 17 mm |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21485332/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197608680 |