ER-holkkimutteri HiRunER-tarkkuus-ER-holkkistukkaan
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HiRunER-tarkkuus-ER-holkkipitimille nro 300642; 300643; 300647; 302839; 302843; 302844; 305523; 305524; 305532.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Liukupinnoitettu pinta, kuulalaakeroitu. Pienempi kitka-arvo, suurempi kiristysvoima.
Lisävarusteet
Haka-avain nro 628400 tai momenttiavain nro 309749 tai nro 628520.
Huomautus
Istukka ja kiristysmutteri tasapainotetaan erikseen!Rakenne
Uritettu.
Sopii
HiRunER-tarkkuus-ER-holkkistukoille nro 300642; 300643; 300647; 302839; 302843; 302844; 305523; 305524; 305532.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan mahdollisen pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Liukupinnoitettu pinta, kuulalaakeroitu. Pienempi kitkakerroin, suurempi kiristysvoima.
Erikoisvarusteet
Haka-avain nro 628400 tai momenttiavain nro 309749 tai nro 628520.
Huomautus
Istukka ja holkkimutteri tasapainotetaan erikseen!
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristysmutter |
| Normi | DIN 6499 D |
| Maks. kiristysmomentti | 169 Nm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 61.9 mm |
| Kokonaispituus l | 29 mm |
| Teille | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309617 |
|---|---|
| EAN | 4045197771773 |