Säädettävä vääntömomenttiavaimen haka-avain, jossa nokka mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Haka-avain, nokka. Erikoisterästä, karkaistu ja mustaksi hehkutettu.
Nelikulmakiinnitys 1/2 tuumaa tai 3/4 tuumaa (koot 95−165), käytettäväksi momenttiavaimen kanssa (numerosta 655500 alkaen).
Käyttö
Uramuttereille DIN 1804 ja rullalaakerimuttereille DIN 981.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukkuavaimet |
|---|---|
| Mutterin ulko-⌀:lle | 20 - 42 mm |
| Tyyppi | 771Md |
| Valmistajan merkintä | 771Md |
| Kokonaispituus | 135 mm |
| Tehokas pituus a | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 628520 |
|---|---|
| EAN | 4020772051518 |