Poraistukan leuat, sarja 3 osaa, kovat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kolmileukaiseen sorvausistukkaan nro 310505; 310655; 310705.
Huomautus
- Yleensä leuat voidaan vaihtaa istukkaan niin kauan kuin istukan ohjaukset eivät ole kuluneet.
- Pääleuat sekä ulko- ja sisäleuat, jotka hankitaan myöhemmin, on hiottava sisäpuolelta istukassa pyöreyden ja tasaisuuden varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Röhm-kierukkasorvausistukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkajärjestelmän istukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 125 mm |
| Pituus l | 52 mm |
| Korkeus h | 41.5 mm |
| Leveys b | 18 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 315000 |
|---|---|
| EAN | 4019208038742 |