Päällileuat, sarja 3 osaa, pehmeät
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
3-leukaiselle sorvausistukalle nro 310505; 310655; 310705.
Toteutus
Hienojyrsitty tukipinta, ei sinistetty.
Materiaali
16 MnCr5
Käyttötiedot
Kovetettuihin perusleukoihin kiinniruuvattavaksi.
Huomautus
- Yleensä leuat voidaan vaihtaa istukassa niin kauan kuin istukan ohjaukset eivät ole kuluneet.
- Päällileuat sekä ulko- ja sisäleuat, jotka hankitaan myöhemmin, on hiottava istukassa sisältä pyöreyden ja tasaisuuden varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | HOLEX-otsapiraali-istukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Otsapiraali-istukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 200 mm |
| Pituus l | 87 mm |
| Korkeus h | 43 mm |
| Reikien väli b | 44.45 mm |
| Uran leveys d | 7.96 mm |
| Tapin pituus a | 12.67 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 314425 |
|---|---|
| EAN | 4067263113034 |