Päällileuat, sarja 3 osaa, pehmeät
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kolmileukapakkaan nro 310505; 310655; 310705.
Rakenne
Hienojyrsitty kosketuspinta, ei mustattu.
Materiaali
16 MnCr5
Käyttötiedot
Kiinnitettäväksi ruuveilla karkaistuihin perusleukoihin.
Huomautus
- Normaalisti leuat voidaan vaihtaa pakassa niin kauan kuin pakan ohjaukset eivät ole kuluneet.
- Myöhemmin hankitut päällileuat sekä ulko- ja sisäleuat on hiottava sisältä pakassa pyöreyden ja tasaisuuden varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Röhm-kierukkasorvausistukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkaistukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 125 mm |
| Pituus l | 62 mm |
| Korkeus h | 38 mm |
| Reikien väli b | 32 mm |
| Uran leveys d | 7.96 mm |
| Tapin pituus a | 12.67 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 314400 |
|---|---|
| EAN | 4019208034546 |