Hylsyavainsarja 1/4 tuuman nelivääntiö 38 osaa 38 38
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelivääntiöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, hilseilemätön kromipinnoite nikkelin päällä.
Käyttötiedot
Ulkokuusiokoloruuveille / -muttereille, kierre M2,5 – M8. Ulkopuolisille Torx®-ruuveille, kierre M3 − M8. Kuusiokoloruuveille, kierre M4 − M8. Sisäpuolisille Torx®-ruuveille, kierre M2,5−M8.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Hylsyavainhylsyt, 12-kanta: 10 kpl, nro 630950, koko 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
Hylsyavainhylsyt ulko-Torx®: 6 kpl, nro 631500, koko E4; E5; E6; E7; E8; E10
Ruuvimeisselihylsyt Phillipsille: PH1; PH2
Ruuvauskärjet sisäkuusiokannalle: 5 kpl, nro 631710, koko 3; 4; 5; 6; 8
Ruuvimeisselihylsyt sisä-Torx®: 9 kpl, nro 631801, koko TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40
T-kahva QR: 1 kpl, nro 633050, koko 116
varrellinen kahva QR: 1 kpl, nro 632950, koko 150
jatkovarsi QR: 2 kpl, nro 632545, koko 50; 150
yleisnivel QR: 1 kpl, nro 633550, koko 1/4
räikkäväännin QR: 1 kpl, nro 632355, koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Pikairrotuksella | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Pinta | kromattu (hilseilemätön) |
| Normi | DIN 3120; DIN 3122; DIN 3124 |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt; Hylsyavain TORX®-ruuveille; Phillips-ruuvimeisseli; Kuusiokoloavain; Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; 12-kulmahylsyt; Hylsyavain TORX®-ruuveille; Phillips-ruuvimeisseli; Kuusiokoloavain; Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; 12-kulmahylsyt; Hylsyavain TORX®-ruuveille; Phillips-ruuvimeisseli; Kuusiokoloavain; Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–8 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 38 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 5–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63034538 |
|---|---|
| EAN | 4018754323241 |