Kuusiokantaruuvauskärkihylsy 1/4 tuumaa, lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Rakenne
Taotut korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotetut ruuvinkantoihin tarttumisen nopeuttamiseksi.
Sisäneliö reiällä standardin DIN 3120-D 6,3 mukaisesti.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 11.6 mm |
| Kuusikulmainen | 6 mm |
| Pituus | 28 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631710 |
|---|---|
| EAN | 4018754000654 |