Torx®-hylsy 1/4 tuumaa E5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Sisänelikulma reiällä standardin DIN 3120-D 6,3 mukaan.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön; hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
| Materiaali | Kestävää HPQ®-terästä. |
| Pinta | kromattu |
| Pituus | 23 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 6,7 mm |
| Torx®-profiili | E5 |
| Profiilimitta a | 4.7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G631500E5 |
|---|---|
| EAN | 4018754000944 |