12-kulmahylsy 1/4" 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista.
Optimaalinen kuitukulku erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avaimen koot tiukoin toleranssein. Hylsy ei luista ruuvin kulmien yli ja säästää siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymättömästi karkaistu öljykylvyssä tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyörötyöstetty pinta AS-Drive-profiililla.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3 mukaan.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Pituus | 23 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 11.6 mm |
| Avaimenväli | 8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6309508 |
|---|---|
| EAN | 4018754000333 |