Ruuvinväännin-/kärkihylsy, 1/4 tuumaa Torx®-kärjille, lyhyt Tx25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Stahlwille
- Tuotenumero
- G631801TX25
- Varastotilanne
- 316kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 11,6 mm |
| Pituus | 28 mm |
| Torx®-profiili | TX25 |
| Profiilimitta a | 4,4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G631801TX25 |
|---|---|
| EAN | 4018754001170 |