Hylsyavainsarja 1/4 tuuman nelikulma 29 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuveille / -muttereille kierteillä M2–M8
ja kuusiokoloruuveille kierteillä M4–M8.
Phillips-ruuveille kierteillä M2–M6 ja talttapääruuveille kierteillä M2,5–M5.
Toimitussisältö taulukon mukaan
kuusiohylsyt: 12 kpl nro 631020 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
kuusiokolohylsyt: 4 kpl nro 631720 koko 3; 4; 5; 6
Bitit, C 6,3, Phillipsille: 3 kpl vastaa nro 675200 koko 1, 2; 3
Bitit, C 6,3, talttapäälle: 3 kpl vastaa nro 675250 koko 4; 5,5; 8
Bittikärjen pidin: 1 kpl nro 676800 koko 4/4
T-kahva: 1 kpl vastaa nro 633029
Ruuvitalttakahva: 1 kpl nro 632840 koko 150
Jatkovarsi: 1 kpl 75 mm
1 kpl nro 632420 koko 150
yleisnivel: 1 kpl nro 633520 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632090 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 149 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; kuusiokolohylsyavain; talttapääruuvimeisseli; Phillips-ruuvimeisseli; kuusiokoloavain; kuusiokolohylsyavain; talttapääruuvimeisseli; Phillips-ruuvimeisseli; kuusiokoloavain; kuusiokolohylsyavain; talttapääruuvimeisseli; Phillips-ruuvimeisseli |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–6 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
| Osien lukumäärä | 29 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303686 |
|---|---|
| EAN | 4062406230203 |