Ura-bitsit, 1/4 tuumaa C 6,3 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN ISO 1173.
Malli
Kiinnitykseen ruuvitaltoissa tai koneissa, joissa on vastaava kuusiokiinnitys, tai vaihtoehtoisesti kiinnitykseen kärkipidikkeisiin nro 675000–675050.
Vakiomalli, sitkeäkarkaistu.
Materiaali
Kromivanadiini-erikoisseos, sitkeäkarkaistu.
Käyttötiedot
Urakantaruuveille DIN 3127 tai DIN ISO 2351-1.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ura-ruuvitaltta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kärkityökalu |
| Terän leveys | 8 mm |
| Taltan paksuus | 1,2 mm |
| Valmistajan merkintä | 800/1 Z |
| Kokonaispituus | 25 mm |
| Bitsien kuusiovarsi | E 6,3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6752508 |
|---|---|
| EAN | 4013288192103 |