Systembox 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiValikoimanro 630068, 630168, 630268, 630329, 630368, 639408 ja 639528.
Systembox
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 125 mm |
| Sisäkorkeus | 37 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 47 mm |
| Ulkomitat pituus | 257 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 149 mm |
| Sisäpituus | 250 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303232 |
|---|---|
| EAN | 4062406258191 |