Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 42 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulköneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville / -muttereille kierre M2–M8 sekä kuusiokoloruuville kierre M4–M10.
Pozidriv- ja Phillips-ruuveille kierre M2–M6, uraruuveille kierre M2–M4
sekä sisäisille Torx®-ruuveille kierre M2,5–M8.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
kuusikulmahylsyt: 13 kpl nro 631020 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14
Bits C 6,3, kuusiokololle: 4 kpl vastaava nro 675240 koko 3; 4; 5; 6
Bits, C 6,3, Phillips: 3 kpl vastaava nro 675310 koko 1/25; 2/25; 3/25
Bits, C 6,3, Pozidriv: 3 kpl vastaava nro 675320 koko 1/25; 2/25; 3/25
Bits, C 6,3, ura: 3 kpl vastaava nro 675250 koko 3,5×0,6; 5,5×0,8; 8×1,2
Bits, C 6,3, sisä-TORX®: 7 kpl vastaava nro 675340 koko TX8; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30; TX40
T-kahva: 1 kpl vastaava nro 633029 koko 116
Ruuvitaltan kahva: 1 kpl nro 632840 koko 150
Jatkovarsi: 2 kpl nro 632420 koko 50; 100
yleisnivel: 1 kpl nro 633520 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632090 koko 1/4 ulostyöntimellä
Liitosvarsi E 6,3: 1 kpl vastaava nro 675020 koko 6,3K 1/4 tuuman C 6,3 -bitseille
neliötappi: 1 kpl bits-varsi E 6,3 – neliö 1/4 tuumaa
bitinpidin: 1 kpl nro 676800 1/4 tuuman neliö – bits-kiinnitys 1/4 tuumaa
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 174 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet; TORX®-ruuvien ruuvimeisselit; Kuusiokoloavain; Pozidriv-ruuvimeisseli; Phillips-ruuvimeisseli; Talttapääruuvimeisseli; Kuusiokolohylsyavaimet; TORX®-ruuvien ruuvimeisselit; Kuusiokoloavain; Pozidriv-ruuvimeisseli; Phillips-ruuvimeisseli; Talttapääruuvimeisseli; Kuusiokolohylsyavaimet; TORX®-ruuvien ruuvimeisselit; Kuusiokoloavain; Pozidriv-ruuvimeisseli; Phillips-ruuvimeisseli; Talttapääruuvimeisseli |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–6 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–14 mm |
| Osien lukumäärä | 41 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303296 |
|---|---|
| EAN | 4062406230722 |