Kuusiokoloruuvinväänninhylsysarja, 1/2 tuuman neliö, 10 osaa, 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaan;
Hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuveille kierteellä M5–M27.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvimeisselihylsyt
Kuusikulma: 10 kpl nro 643220
koot 4; 5; 6; 7; 8; 10;
12; 14; 17; 19
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
|---|---|
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 149 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuuma; 1/2 tuuma; 1/2 tuuma |
| Osien lukumäärä | 10 |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4–19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63940810 |
|---|---|
| EAN | 4062406230869 |