Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 22 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuville / muttereille, kierre M2 − M8
ja kuusiokoloruuville, kierre M4 − M8.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
kuusiokantahylsyt: 13 kpl nro 631029 koko 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
kuusiokolohylsyt: 4 kpl nro 631729 koko 3; 4; 5; 6
T-kahva: 1 kpl nro 633029 koko 116
Ruuvimeisselikahva: 1 kpl nro 632829 koko 146
jatkovarsi: 1 kpl nro 632429 koko 150
nivelkappale: 1 kpl nro 633529 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632025 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–6 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3,5–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6302626 |
|---|---|
| EAN | 4062406060251 |