Hylsyavainsarja 1/2" neliö 39 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokoloruuveille/muttereille kierteellä M5 – M20, ulkoisille Torx®-ruuveille kierteellä M6 – M20. Kuusiokoloruuvit kierteellä M6 – M18, sisäiset Torx®-ruuvit kierteellä M4 – M14.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
kuusiokantahylsyt: 12 kpl nro 642200 koko 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30
Torx®-hylsyt: 7 kpl nro 64270052700 koko E10; E12; E14; E16; E18; E20; E24
kuusiokolohylsyt: 6 kpl nro 643200 koko 5; 6; 8; 10; 12; 14
Torx®-ruuvimeisselihylsyt: 9 kpl nro 643650 koko TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45; TX50; TX55; TX60
T-kahva: 1 kpl nro 641300 koko 300
jatkovarret: 2 kpl nro 641000 koko 130; 255
nivelkappale: 1 kpl nro 641600 koko 1/2
räikkäväännin: 1 kpl nro 640100 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 481 mm |
| Leveys | 288 mm |
| Korkeus | 82 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokantahylsyavaimet; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokantahylsyavaimet; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokantahylsyavaimet; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 5-14 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8-30 mm |
| Osien lukumäärä | 39 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639261 |
|---|---|
| EAN | 4018754261192 |