Torx®-ruuvitalttakärki 1/2 tuumaa Tx25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Stahlwille
- Tuotenumero
- G643650TX25
- Varastotilanne
- 243kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko vastaanottaa ja välittää käyttöenergian. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa ja tukevaa kiinnitystä varten käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus. Kärki sitkeästi karkaistusta materiaalista, korkea kovuus, kirkas.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22,7 mm |
| Pituus | 55 mm |
| Torx®-profiili | TX25 |
| Profiilimitta a | 4,4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G643650TX25 |
|---|---|
| EAN | 4018754006656 |