Torx®-ruuvitalttakärki 1/2 tuumaa Tx27
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko vastaanottaa ja välittää käyttöenergian. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa ja tukevaa kiinnitystä varten käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus. Kärki sitkeästi karkaistusta materiaalista, korkea kovuus, kirkas.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22,7 mm |
| Pituus | 55 mm |
| Torx®-profiili | TX27 |
| Profiilimitta a | 5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G643650TX27 |
|---|---|
| EAN | 4018754006663 |