Tarkkuuslukkorengaspihdisarja, 4 osaa ulkoisille lukkorenkaille 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5254 A d ulkoisille lukkorenkaille.
Rakenne
Kahvat ja nivelet taotut. Erittäin tarkasti työstetyt erikoisteräksiset kärjet, jotka on puristettu pysyvästi pihdin runkoon. Mustat pihdit, kiillotettu pää, muovipäällysteiset kahvat.
Nivel, jossa integroitu palautusjousi.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen verrattuna ruuvattuihin kärkiin.
Toimitussisältö
Kussakin 1 lukkorengaspihdit nro 719870 koko A0; A1; A2; A3.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
|---|---|
| Normi | DIN 5254 A |
| Kärjen ⌀ | 0,9; 1,25; 1,8; 2,25 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Suora ulkorengas |
| Normi | DIN 5254 A |
| Ulomman renkaan ⌀:lle | 3–10; 10–25; 19–60; 40–100 mm |
| Pihdien lukumäärä | 4 |
| Kokonaispituus, enintään | 140; 140; 185; 230 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7001424 |
|---|---|
| EAN | 4045197524867 |