Lukkorengaspihdisarja, 4 osaa, ulkoisille lukkorenkaille 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5254 A – suorat leuat, ulkoisille lukkorenkaille.
Malli
Yhdestä kappaleesta muototaotut, muovipäällysteiset kahvat.
Toimitussisältö
Kussakin 1 lukkorengaspihdit nro 719905 koko A0; A1; A2; A3.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
|---|---|
| Normi | DIN 5254 A |
| Kärjen ⌀ | 0,9; 1,3; 1,8; 2,3 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Suora ulkolukkorengas |
| Normi | DIN 5254 A |
| Ulomman renkaan ⌀:lle | 3–10; 10–25; 19–60; 40–100 mm |
| Pihdien lukumäärä | 4 |
| Kokonaispituus, enintään | 135; 135; 180; 225 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7001454 |
|---|---|
| EAN | 4045197492746 |