Lukkorengaspihdit A3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 5254 A ja B − ulkoisille seeger-renkaille.
Malli
Taottu yhdestä kappaleesta. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipäällysteiset kahvat.
Käyttötiedot
Lukitusrenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Malli
Muoto A − suorat leuat.
Normi
DIN 5254 A ja B – ulkopuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Taottu yhdestä kappaleesta. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipäällysteiset kahvat.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu pihdit |
|---|---|
| Kahva | muovipäällysteiset |
| Vaihdettava kärki | ei |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
| Normi | DIN 5254 B |
| Kärjen ⌀ | 2.3 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Suora ulkorengas |
| Leuan muoto | suora |
| Kokonaispituus | 225 mm |
| Normi | DIN 5254 A |
| Ulkoisen lukkorenkaan ⌀:lle | 40–100 mm |
| Muoto | A |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G719905A3 |
|---|---|
| EAN | 4045197493088 |