6 mm vaihtoterä, ura-
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Momenttiruuvinvääntimeen nro 659906 (kat. 53 asti) / 659908 (kat. 53 asti) / 659911 koko 80; 250; 500 (kat. 48 asti) / 659912 koko 200; 500 / 659918 / 659956 koko 200; 500 (kat. 55 asti) / 659957 koko 200; 500 (kat. 55 asti) / 659958 koko 200; 500 sekä asennusruuvinväänninsarjoihin nro 625441 / 667532 (kat. 53 asti) / 667551 / 667601 / 667615.
Rakenne
Terä kromivanadiinierikoisseoksesta, suurimmalla mahdollisella kovuudella ja erittäin suurella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Huomautus
Lisää vaihtoteriä numeron 659921–659924 alta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
|---|---|
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta; Talttapääruuvitaltta; Talttapääruuvitaltta |
| Tehokas pituus | 100 mm |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Terän nimitys | 3 |
| Taltan paksuus | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 659928 |
|---|---|
| EAN | 7610733225125 |