Katkoteräsarja, 10 osaa, 9 mm ”experience” 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84491010
- Varastotilanne
- 6257kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Katkaisuterät nro 844900; 844905; 844920; 844955; 845022; 844975; 845037.
Malli
Yleisterä – Lutz® experience, ratkaisu kaikkiin leikkaustöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 13 |
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0,4 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84491010 |
|---|---|
| EAN | 2050001962379 |