Katkoteräveitsi 1K-kahvalla, 3 katkoterää
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisään-/ulosvedettävät teränpalat tarkassa metalliohjauksessa automaattisella lukituksella. Erittäin terävät laatuterät, pitkä käyttöikä.
Iskunkestävä muovikahva, mukana 3 katkoterää (vastaa nro 844910 kokoa 10), 13 askelta, leveys 9 mm.
Varaosa
Varateriä varten ks. nro 844910 koko 10 – nro 844918 koko 10.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisveitsi |
|---|---|
| Murtokohtien lukumäärä | 13 |
| Veitsen pituus ilman terää | 130 mm |
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0.4 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 844900 |
|---|---|
| EAN | 4975364019196 |