Mattoveitsi painevaletulla sinkkikahvalla, jossa 1 katkoterä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisään- ja ulosvedettävä laatuterä, erittäin terävä ja pitkäikäinen, tarkassa metalliohjauksessa; lukittuu automaattisesti.
Etu
Painevalettu sinkkikahva: suuri lujuus ja kovuus ja samalla hyvin kevyt. Erinomainen korroosionkestävyys, kipinöimätön ja ei-magneettinen.
Varaosa
Varateriä varten ks. nro 844910 koko 10; 844915 koko 10 ja 844917 koko 10.
Huomautus
Terät nro 844916 koko 10 ja 844918 koko 10 eivät ole yhteensopivia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisuterä |
|---|---|
| Kahvan materiaali | Sinkkivalu |
| Kokonaispituus | 130 mm |
| Murtokohtien lukumäärä | 13 |
| Terän paksuus | 0,4 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 845037 |
|---|---|
| EAN | 4062406565602 |