LED-taskulamppu C-sarja C7r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toiminto
IP54: suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Sisältää 1× litiumioniakun tyyppi 18650 3,7 V, 1× Floating Charge System -latausjärjestelmän, 1× rannelenkin, 1× kupongin vyölaukkuun.
Huomautus
2+5 vuoden takuu rekisteröitymällä osoitteessa www.ledlenser.com.
Ellei alla toisin mainita, myönnämme tuotteillemme valmistajan takuun
- seitsemäksi vuodeksi, jos tuote rekisteröidään verkossa 12 viikon kuluessa ostopäivästä
- kahdeksi vuodeksi, jos rekisteröintiä ei tehdä tai jos rekisteröintiä ei tehdä ajoissa; jotta ladattavat akut (akut) toimisivat oikein, myönnämme myös kahden vuoden takuuajan powercaselle ja akkukotelolle (ilman takuuajan pidennystä, ei rekisteröintiä), laskettuna ostopäivästä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 20–1000 lm |
| Pään ⌀ | 37 mm |
| Paloaika | 2–40 h |
| Paino | 210 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 166 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 5 h |
| Akkukapasiteetti | 2.5 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 1000 lm |
| Valmistajan merkintä | C7R |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistusleveys | 40–210 m |
| Rungon väri | MUSTA |
| Vyökotelo sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Rapid focus | kyllä |
| Kansainvälinen malli | 18650 |
| Valovirta, taso 3 | 250 lm |
| CRI-arvo | 65 |
| Paloaika vaihe 3 | 2 h |
| Smart light technology (slt) | kyllä |
| Sarja | C-sarja |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Valon väri | kylmänvalkoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081447C7R |
|---|---|
| EAN | 4058205038317 |