Laturi 4ULTRA
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Elektronisesti ohjatut pikalatauslaitteet akkukennoille, kunkin akun erillinen latautumisen valvonta ja akkujen viantunnistus. Akkukohtainen tilanäyttö, automaattinen virrankatkaisu latauksen päätyttyä, ylilataussuoja ja ylläpitotila. Tulojännite 100–240 V.
Malli
LC-näyttö lataustapahtuman yksityiskohtaiseen valvontaan ja lisäksi akustiset palautteet.
Käyttö
NiMH/NiCd-akku, latauspaikat: 1-4 × Micro AAA / Mignon AA tai 1-3 × Baby C tai 1-2 × Mono D.
Litiumioniakku, latauspaikat: 1-4 × 18650, 18500, 17670, 16340, 14500 usw. oder 1-3 × 26650, 26500, 25500, 22650 tai 1-2 × 3265.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laturi |
|---|---|
| Datalähtö | Digimatic-liitäntä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Nimellisjännite | 100 - 240 V; 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Suurin latausvirta | 2 A |
| USB-akkupaikkojen määrä | 1 |
| Latauspaikkojen enimmäismäärä | 4 |
| Leveys | 110 mm |
| Pituus | 170 mm |
| Korkeus | 37.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815904ULTRA |
|---|---|
| EAN | 4013674144679 |