Laturi LITHIUM4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ansmann
- Tuotenumero
- G081590LITHIUM4
- Varastotilanne
- 66kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Elektronisesti ohjatut pikalatauslaitteet akkukennoille, kunkin akun erillinen latautumisen valvonta ja akkujen viantunnistus. Akkukohtainen tilanäyttö, automaattinen virrankatkaisu latauksen päätyttyä, ylilataussuoja ja ylläpitotila. Tulojännite 100–240 V.
Malli
LC-näyttö lataustapahtuman yksityiskohtaiseen valvontaan ja lisäksi akustiset palautteet.
Käyttö
NiMH-akun latauspaikat: 1 – 4 × Micro AAA / Mignon AA tai 1 – 2 × Baby C.
Li‑ion / LiFePO4 akkujen latauspaikat: 1 – 4 × 18650; 17670; 14500 jne.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laturi |
|---|---|
| Datalähtö | Digimatic-liitäntä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Nimellisjännite | 100 V; 100 V; 100 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
| Suurin latausvirta | 2 A |
| Latauspaikkojen enimmäismäärä | 4 |
| Leveys | 96 mm |
| Pituus | 129.5 mm |
| Korkeus | 33 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081590LITHIUM4 |
|---|---|
| EAN | 4013674183562 |