Litiumioniakkukenno, uudelleenladattava 2600 mAh
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Litiumioniakkukennot suojakytkennällä. Erittäin alhainen itsepurkautuminen, erittäin korkea energiatehokkuus. Suojaus oikosulkua, ylikuormitusta, ylikuormaa ja syväpurkautumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Akku |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 2600 mAh |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Nimellisjännite | 3.6 V |
| Kemiallinen rakenne | Litiumioni |
| Uudelleenladattava | kyllä |
| Kansainvälinen malli | 18650 |
| Paino per kappale | 137 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815742600 |
|---|---|
| EAN | 4013674092437 |