Power Station 1:n suojus 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tietokonepöytiin nro 948040, 948042.
Malli
Tietokonepöydän taustan suojus. Power Station nro 957650 koko 1500 voidaan sijoittaa suojuksen alle ja on siten suojassa ulkoisilta vaikutuksilta. Mukana 2 muovisalpaa.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kansi |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 215 mm |
| Leveys | 602 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Leveys | 602 mm |
| Asennuskorkeus | 320 - 355 mm |
| Paino | 4 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9480471 |
|---|---|
| EAN | 4067263139768 |