TietokonepulpettI S
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sopii pöytäkoneelle ja kannettavalle. VESA-kiinnitykseen perustuva tietokoneen näytönpidin. Voidaan asentaa vasemmalle, oikealle tai keskelle. Takana laskutaso (vapaa mitta l×s: 545×220 mm) ja ripustettava hyllytaso (vapaa mitta l×s: 570×300 mm).
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jalusta aina antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Suositus
Mappeja, koukkujärjestelmiä ja hyllytasoja varten, jotka asennetaan ilman työkaluja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muiden oheislaitteiden kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttövarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on paljon pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokonetyöpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Rakenne
Sopii pöytätietokoneelle ja kannettavalle. VESA-kiinnitykseen perustuva tietokoneen näytönpidin. Voidaan asentaa vasemmalle, oikealle tai keskelle. Takana laskutaso (vapaa mitta l×s: 545×220 mm) ja ripustettava hyllytaso (vapaa mitta l×s: 570×300 mm).
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jalusta aina antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Suositus
Mappeja, koukkujärjestelmiä ja ilman työkaluja asennettavia hyllytasoja varten.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Paino | 15 kg |
| Korkeus | 1240 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 750 mm |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 550 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G948040S |
|---|---|
| EAN | 4062406068585 |