Hylly tietokonepöytään 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tietokonepöydät nro 948040, 948042.
Toteutus
Vakaa bambuhylly, joka kiinnitetään koukuilla. Sivut antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muiden oheislaitteiden kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttövarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on runsaasti pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita laatikoita ja hyllyjä.
- Älä seiso tietokonetyöpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Sopii
Tietokonepöytä nro 948040, 948042.
Malli
Tukeva kiinnitettävä bambuhylly. Sivut antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Alusmatto |
| Syvyys | 310 mm |
| Leveys | 610 mm |
| Paino | 3 kg |
| Asennuskorkeus | 90 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9480451 |
|---|---|
| EAN | 4062406210991 |