Tietokonepöytä, jossa lokero kannettavalle tietokoneelle S
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
TietokonepulpettI, jossa on lukittava lokero tietokoneelle, näppäimistölle, hiirelle ym. Tukilevy bambua. Sisältää kiinnitettävän hyllytason (vapaa mitta l×s: 570×300 mm).
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jalusta antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muun oheislaitteiston kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä valaisinta alueilla, joissa on paljon pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista valaisinta voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokoneen työpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Rakenne
Tietokonepöytä, jossa lukittava lokero tietokoneelle, näppäimistölle, hiirelle ym. Tukitaso bambua. Mukana ripustettava hyllytaso (vapaa mitta l×s: 570×300 mm).
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jalusta antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Paino | 21.5 kg |
| Korkeus | 1240 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 750 mm |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 550 mm |
| Kannettavan tietokoneen lokero, sisäleveys | 560 mm |
| Kannettavan tietokoneen lokeron sisäkorkeus | 85 mm |
| Kannettavan tietokoneen lokero, sisäsyvyys | 275 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G948042S |
|---|---|
| EAN | 4067263104223 |