Hyllytaso, erillinen, 4 kannattimella ja 4 kiilalla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täydellisenä, mukana 4 konsolia ja 4 kiilaa.
Maalipinta
Harmaa, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Yleishyllystön nro 990000 − 990025 laajennukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Hyllytason paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Käyttöalue | Lattiahyllyteline |
| Paksuus | 30 mm |
| Hyllyn malli | kiinteästi asennettu hylly; suora hylly |
| Hyllytason kantavuus 1 vahvikelevyllä nro 990180 | 240 kg |
| Hyllytason kantavuus kahdella vahvikelevyllä nro 990180 | 300 kg |
| Hyllytason kantavuus ilman vahvikelevyä | 180 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990060 |
|---|---|
| EAN | 4045197517999 |