Tukijalka kulmatyötasolle, korkeussäädettävä 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9271121
- Varastotilanne
- 19kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmatyötason tukijalka teräsputkesta. Korkeus säädettävissä 50 mm:n jaolla 750–1 050 mm. Kaapeliläpivienneillä mediajohtojen/kaapeleiden helppoon ja siistiin reititykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Tukijalka sisältäen 1 parin liitoslevyjä nro 927122 koko 1
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tukijalka |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1,5 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeudensäätöalue | 750–1050 mm |
| Korkeussäädön porrastus | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9271121 |
|---|---|
| EAN | 4062406128777 |