Cargo Scooter CS Cs
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva potkulauta työkalujen ja materiaalien nopeaan ja turvalliseen sisäiseen kuljetukseen. Kaatumaton 3 pyörän ansiosta, ⌀ 200 mm, sileällä TPU-pinnoitteella kulkupinnassa, pienin mahdollinen vierintävastus, hiljainen käynti ja langansuoja. Jalkataso liukuestepinnalla turvallista jalkojen asentoa varten. Jalkajarru ja soittokello. Ohjaustanko voidaan lukita sanka lukolla. 2K-Haptoprene-kahvat parhaan mukavuuden takaamiseksi – myös märillä tai öljyisillä käsillä. Käytännöllinen kuormalava bambulevyllä ja irrotettavalla turvakaarella. Kaksipuolinen reikälevy, □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä reikälevytarvikkeiden kiinnitykseen. Laatikko kuormatason alla.
Maalipinta
Antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Erikoistarvikkeet
Laatikkolisäosa nro 915660; L-BOXX®-kiinnike nro 915663; sankalukko nro 085880 koko 30.
Huomautus
Cargo Scooter vain sisäiseen kuljetukseen. Ei saa käyttää tieliikenteessä.
Käytä vain tasaisilla lattioilla teollisuusympäristöissä.
Hyllytasot toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa toimituskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
|---|---|
| Kuormatason leveys | 697 mm |
| Pyörän materiaali | Jälkiä jättämätön TPU-kulutuspinta |
| Leveys | 700 mm |
| Paino | 47 kg |
| Korkeus | 988 mm |
| Nostokyky | 200 kg |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Pituus | 1510 mm |
| Peitelevyn materiaali | bambu |
| Kuormapinnan kantavuus | 50 kg |
| Jarru | kyllä |
| Kuormatason pituus | 592 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G915650CS |
|---|---|
| EAN | 4069515040761 |