Laatikko, jossa yhden käden yksittäislaatikkovapautus, 200 kg, 26×20G 75 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostolle 30×24G nro 930625.
Malli
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden yhden käden avauslukitus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Vaaditaan ehdottomasti kaikissa asennusvaunuissa.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suuremmat).
Maalaus
Laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana kummassakin 1 pari ohjauskiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä sitä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasoiden päällä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Yksittäisten laatikoiden yhden käden vapautus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Vaaditaan ehdottomasti kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 200 kg.
Rei’itetyt kiinnitysreiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Paino | 12 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 75 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G93063675 |
|---|---|
| EAN | 4062406131517 |