Ulosvedettävä laatikko, 200 kg 26×20G 125 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappiyksikkö 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm:n jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Vetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattuja. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Vetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja vetolaatikot suljettuina.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä sitä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, vetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaappilaatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Vetolaatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Vetolaatikko, täydellinen, sisältää 1 parin ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 100 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Paino | 13 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 125 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G930635125 |
|---|---|
| EAN | 4062406064068 |